BAHCO IRNS238-32-300 NS 1" Slid THANDLE AL-BR 300 mm
★★★★★ 4.7 70 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by sbno.com.br
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 16
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
Ns 1 inch slid thandle al-br 300 mm.
  • Easy to use: Convenient and simple use
  • Good product with good quality
  • Value for money
Item Weight 2.8 pounds
Part Number IRNS238-32-300
Manufacturer BAHCO
Item model number IRNS238-32-300
Batteries Included No
Batteries Required No
Package Dimensions 16.14 x 4.33 x 1.81 inches
Item Package Quantity 1
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.7 out of 5
★★★★★
70 ratings | 29 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
86% (60)
4 stars
2% (1)
3 stars
1% (1)
2 stars
1% (1)
1 star
10% (7)